Serwis Mewatec

Niezwykle sprawny, certyfikowany serwis marki Mewatec dysponuje wszystkimi częściami, co gwarantuje Państwu naprawę zakupionego produktu w zaledwie 24 godziny*. Nasz serwis to firmowy priorytet, który nie ma sobie równych. Żaden inny producent nie oferuje tak szybkiej obsługi.

Wybierając nasze produkty wybierają Państwo gwarancję bezawaryjnej pracy przez wiele lat. O niezawodności, trwałości i najwyższej jakości urządzeń świadczy poziom reklamacji, utrzymujący się na stałym i bardzo niskim 1.5% poziomie.

Na przestrzeni lat naszym produktom i serwisowi zaufało już kilka tysięcy osób, co po raz kolejny potwierdza renomę i stabilność marki.

Zapewniamy serwis pogwarancyjny i gwarancyjny, który obejmuje 3 -letnie zobowiązanie do napraw. Więcej przeczytaj.

W przypadku uszkodzenia lub stwierdzenia wady materiałowej lub produkcyjnej urządzenia uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 794 911 543 lub (18) 300 03 70 oraz o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.

24 godziny* należy doliczyć czas wysyłki.

Wypełnij poniższy formularz

Model Deski Myjącej:

Data zakupu

Naprawa gwarancyjna

Dane zgłaszającego

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Miejscowość

Telefon

Opisz szczegółowo problem

Zarejestruj swój adres e-mailowy w naszej liście subskrybentów i bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowościami w naszej firmie. Zapraszamy serdecznie!

[FM_form id="1"]
Zapraszamy do kontaktu z nami!

Twój specjalista firmy Mewatec z przyjemnością odpowie na każde pytanie, udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów i pomoże w dokonaniu zakupów.

(+48) 794 911 543

Zadzwoń, dowiedz się więcej!