Najczęstsze pytania

1. Czy istnieją urządzenia w kolorze innym niż biały?

Dostępne są tylko białe deski myjące.

2. Czym są produkty Mewatec?

Mewatec to toalety myjące wodą. Strumień ciepłej wody czyści miejsca intymne delikatnie i dokładniej niż przy użyciu jakiejkolwiek innej metody.

3. Do czego potrzebna mi jest deska Mewatec, jeśli dotychczas całkowicie wystarczała mi konwencjonalna toaleta?

Wielu naszych klientów potwierdza fakt, że już po jednokrotnym skorzystaniu z deski powrót do konwencjonalnej toalety wydaje się niemożliwy. Efektu Mewatec nie da się porównać z tradycyjnym doświadczeniem m.in. znika uczucie, że nie jest się całkowicie czystym. Jeśli ważna jest dla Państwa czystość i dobre samopoczucie, Mewatec będzie jedną z najlepszych i najważniejszych inwestycji.

4. Czy Mewatec jest łatwy w użyciu?

Tak. Wystarczy wybrać interesujący program mycia. Niektóre modele są wyposażone w zdalne sterowanie.

5. Czy po skorzystaniu z deski Mewatec nie ma potrzebny wysuszenia się papierem toaletowym?

Zależy to od modelu, jak również od użytkownika. Zależnie od modelu użytkownik może skorzystać z funkcji suszenia delikatnym, ciepłym powietrzem lub osuszyć się, wedle woli np. papierem toaletowym.

6. Dlaczego mycie wodą miałoby być lepsze niż wycieranie papierem toaletowym?

Mycie wodą to najbardziej naturalny sposób utrzymywania czystości. Wystarczy wyobrazić sobie wycieranie się papierem zamiast skorzystania z prysznica lub czyszczenie naczyń suchą szmatką. Higiena toaletowa za pomocą wody jest dokładniejsza niż przy użyciu papieru, nie pozostawia po sobie śladów i jest delikatna dla skóry. Po umyciu pozostaje uczucie całkowitej czystości i świeżości.

7. Czy produkty Mewatec są odpowiednie dla osób z problemami zdrowotnymi?

Tak, produkty Mewatec są idealne dla osób z problemami zdrowotnymi i skórą wrażliwą w miejscach intymnych, ponieważ zapewniają delikatne i dokładne mycie po prostym naciśnięciu przycisku. Dzięki lepszej higienie toaletowej wiele dolegliwości, jak np. hemoroidy, można zmniejszyć lub wręcz całkowicie im zapobiec.

8. Czy produkty Mewatec są odpowiednie dla osób z niepełnosprawnością fizyczną?

Produkty Mewatec zwiększają niezależność i poprawiają samopoczucie osób niepełnosprawnych.Pod tym względem produkty Mewatec to nie tylko wyznacznik stylu życia, ale również inteligentna długoterminowa inwestycja. Osoby starsze będą w stanie samodzielnie korzystać z łazienki na co dzień, zapewniając sobie czystość i świeżość.

9. Jaka jest maksymalne dopuszczalne obciążenie deski Mewatec?

Maksymalne obciążenie wynosi 160 kg.

10. Jakie jest minimalne obciążenie deski Mewatec?

Minimalne obciążenie wynosi 9 kg.

11. Czy montaż deski jest trudny?

Absolutnie nie. Deski myjące Mewatec są bardzo łatwe w instalacji, która z reguły trwa mniej niż godzinę. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Instalacja deski Mewatec.

12. Deskę należy podłączyć do ciepłej czy zimnej wody?

Urządzenie pracuje tylko z zimną wodą, która następnie jest podgrzewana w zbiorniku do wyznaczonej temperatury. W przypadku dłużej nieobecności zalecamy odłączenie zasilania deski myjącej.

Zarejestruj swój adres e-mailowy w naszej liście subskrybentów i bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowościami w naszej firmie. Zapraszamy serdecznie!

[FM_form id="1"]
Zapraszamy do kontaktu z nami!

Twój specjalista firmy Mewatec z przyjemnością odpowie na każde pytanie, udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów i pomoże w dokonaniu zakupów.

(+48) 794 911 543

Zadzwoń, dowiedz się więcej!