Jak działa Mewatec?

Toalety myjące MEWATEC przynoszą niespotykaną dotąd świeżość i nowe spojrzenie na życie. Witamy w luksusowym świecie higieny, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jak działa Mewatec?

jak działa Mewatec

Mewatec? To dziecinnie proste!

Korzystanie z deski myjącej Mewatec jest dziecinnie proste. Urządzenie pomoże Ci bez użycia rąk przejść komfortowo przez każdy program. Czujnik obecności wykryje Twoją obecność zanim jeszcze usiądziesz na desce. Podgrzeje błyskawicznie wodę i siedzisko do wyznaczonej przez Ciebie temperatury a także automatycznie podniesie klapę i siedzisko(model E900). Wystarczy, że usiądziesz na przyjemnie ciepłej desce a ta natychmiast stanie się aktywna i gotowa do działania. Za pomocą pilota wybierz jeden z interesujących Cię programów mycia: mycie damskie, tylne, lewatywę lub funkcję mycia oscylacyjnego czy masażu pulsacyjnego.

Możesz myć się tak długo jak chcesz napowietrzoną wodą (Air+) bez wzlotów i upadków temperatury dzięki technologii Tank Technology.

W każdej chwili płynnie przejdziesz do innego programu lub go zatrzymasz poprzez wciśnięcie przycisku stop lub wstanie z deski.

Po umyciu wystarczy, że wciśniesz przycisk suszenia a przyjemny ciepły podmuch powietrza zrobi za Ciebie resztę.

W modelach z pochłaniaczem zapachów funkcja ta zostaje aktywowana zaraz po zajęciu miejsca na desce i działa jeszcze 2 minuty po upuszczeniu toalety. Dzięki temu powietrze w łazience jest zawsze świeże i wolne od przykrych zapachów.

W modelach wyposażonych w profile użytkownika (C700,D700) po naciśnięciu jednego guzika deska Mewatec perfekcyjnie odtworzy Twoje nawyki i preferencje.

Z łatwością dostosujesz do siebie: ciśnienie wody, temperaturę wody i siedziska, ustawienie pozycji dyszy w każdym programie mycia, oraz wartość funkcji suszenia i pochłaniacza zapachów.

Wiesz że?...

Mycie dłoni jest podstawową czynnością higieniczną. Wytarcie ich tylko ręcznikiem spowoduje wrażenie niedostatecznej higieny. Analogiczne zaniechanie ma miejsce w przypadku miejsc intymnych.

Skoro nie używamy suchego papieru do czyszczenia dłoni, to dlaczego mielibyśmy go używać do kilkukrotnie bardziej wrażliwych części naszego ciała?

Korzystanie z deski myjącej Mewatec to najwyższy możliwy komfort i naturalna higiena niemożliwa do osiągnięcia przy korzystaniu ze zwykłego bidetu a tym bardziej z papieru toaletowego. Mycie czystą wodą zapobiega infekcjom bakteryjnym i nie wywołuje podrażnień(w przeciwieństwie do papieru lub innych produktów do higieny intymnej) a co za tym idzie wyklucza ryzyko zakażeń intymnych części ciała. Jest to bardzo istotne szczególnie w okresie ciąży.

Rosnąca świadomość klientów na temat właściwej higieny intymnej przyczynia się do ciągłego wzrostu popularności desek myjących.

Już kilka tysięcy osób wybrało i doceniło nasze produkty. Dołącz do tego grona i Ty!

Jako jedyni możemy pochwalić się poziomem reklamacji na bardzo niskim 1,5% poziomie.

Zarejestruj swój adres e-mailowy w naszej liście subskrybentów i bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowościami w naszej firmie. Zapraszamy serdecznie!

[FM_form id="1"]
Zapraszamy do kontaktu z nami!

Twój specjalista firmy Mewatec z przyjemnością odpowie na każde pytanie, udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów i pomoże w dokonaniu zakupów.

(+48) 794 911 543

Zadzwoń, dowiedz się więcej!