O Firmie

Firma Mewatec działa od 2004 roku. Jest niekwestionowanym liderem na rynku desek myjących w Niemczech i reszcie Europy Zachodniej. To nie przypadek, że prawie 70% toalet myjących na świecie jest wykonywanych przez grupę Mewatec.

Co nas wyróżnia?

Renomowany producent

O stabilności i renomie marki świadczy dominująca pozycja na rynku zachodnim i ciągły wzrost popularności naszych produktów.

Serwis 24 godzinny

Nasz serwis to firmowy priorytet, który nie ma sobie równych. Gwarantujemy Państwu naprawę produktu w zaledwie 24 godziny.

Poziom reklamacji

O niezawodności, trwałości i najwyższej jakości urządzeń świadczy poziom reklamacji, utrzymujący się na stałym i bardzo niskim 1.5% poziomie.

Jakość i dbałość o detale

Przy tworzeniu desek Mewatec nie ma miejsca na kompromisy. Stal nierdzewna, aluminium i antybakteryjne materiały dopasowane do perfekcji, już na pierwszy rzut oka wyróżniają nasze produkty.

Gwarancja wysokiej jakości

Nie bez powodu udzielamy naszym klientom, aż 3 letniej gwarancji na wady produkcyjne i materiałowe.

Terminowość i fachowość

Doradzamy, przygotowujemy i planujemy w pełnym zakresie Państwa zakup i montaż.

Dla dzieci i osób starszych

Deski Mewatec są przyjazne dzieciom i osobom starszym, dzięki banalnej obsłudze i dużym ikonom.

Wyższy standard higieny

Antybakteryjne materiały, dysza ze stali nierdzewnej i nanocząsteczki jonów srebra gwarantują idealną czystość i higienę.

Zarejestruj swój adres e-mailowy w naszej liście subskrybentów i bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowościami w naszej firmie. Zapraszamy serdecznie!

[FM_form id="1"]
Zapraszamy do kontaktu z nami!

Twój specjalista firmy Mewatec z przyjemnością odpowie na każde pytanie, udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów i pomoże w dokonaniu zakupów.

(+48) 794 911 543

Zadzwoń, dowiedz się więcej!