Gwarancja

Rozszerzona gwarancja MEWATEC obejmuje następujące usługi i prace serwisowe:

1) Wady konstrukcyjne lub materiałowe zostaną naprawione lub dokonana zostanie wymiana uszkodzonych części za darmo w ciągu pierwszych 2 lat.

2) W przypadku wystąpienia wady materiałowej lub usterki w wykonaniu w 3 roku okresu gwarancyjnego, klient ma prawo do darmowych części zamiennych. Części zamienne zostaną wysłane przesyłką kurierską. Na życzenie urządzenie może zostać wysłane do naszego autoryzowanego serwisu MEWATEC POLSKA. Prace serwisowe / usługi serwisowe są bezpłatne.

Wymagania gwarancji dla desek myjących MEWATEC są następujące:

– prawidłowy montaż, prawidłowe użytkowanie i odpowiednia konserwacja oraz pielęgnacja urządzenia. Do wymagań zalicza się również stosowanie i regularna wymiana filtra ochronnego,

-brak samodzielnych modyfikacji w urządzeniu,

-prawo do 3 roku gwarancji może istnieć tylko wówczas, gdy zostanie wypełniony i odesłany formularz gwarancyjny w ciągu 30 dni od daty zakupu na adres mailowy: biuro@mewatec.pl,

Autoryzowane centrum serwisowe i części zamiennych firmy MEWATEC POLSKA znajduję się w Limanowej. Koszty wysyłki zostają rozdzielone w uczciwy sposób tj. koszt wysyłki urządzenia przez klienta do firmy MEWATEC ponosi klient, koszt wysyłki przez firmę MEWATEC z powrotem do klienta ponosi firma MEWATEC.

Rozszerzona gwarancja MEWATEC obowiązuje na terenie Polski.

Z tytułu niniejszej gwarancji nie wynikają żadne dalsze roszczenia klienta wobec firmy MEWATEC POLSKA. W sprawach spornych, które mogą wyniknąć z niniejszej gwarancji rolę rozstrzygającą pełni sąd w miejscu odpowiednim dla siedziby MEWATEC POLSKA.

Zarejestruj swój adres e-mailowy w naszej liście subskrybentów i bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowościami w naszej firmie. Zapraszamy serdecznie!

[FM_form id="1"]
Zapraszamy do kontaktu z nami!

Twój specjalista firmy Mewatec z przyjemnością odpowie na każde pytanie, udzieli wszelkich informacji na temat naszych produktów i pomoże w dokonaniu zakupów.

(+48) 794 911 543

Zadzwoń, dowiedz się więcej!