Deska Mewatec D700

Deski myjące Mewatec wyposażone są w samoczyszczącą dyszę ze stali nierdzewnej (a nie plastikową, która szybko zółknie) która jest bardziej trwała i higieniczna. Czyszczenie dyszy następuje przed i po użyciu.

Tryb oszczędzania energii: deska Mewatec “uczy się” Twojego tygodniowego rytmu pracy i wie w jakich porach ma być gotowa do użycia a kiedy przejść w tryb czuwania, oszczędzając energię. Na przykład na 10 minut przed skorzystaniem z toalety podgrzewa siedzisko i ciepłą wodę. Miesięczny koszt zużycia energii to około 4 zł czyli tyle co zakup 3 rolek papieru toaletowego.

Czujnik zajętości: uniemożliwia przypadkowe włączenie np. funkcji mycia przez dziecko. Wszystkie funkcje są dostepne dopiero po zajęciu pozycji siedzącej na desce.

3 letni okres gwarancyjny i usługa naprawy w ciągu 24 godzin: niezwykle sprawy i szybki serwis marki Mewatec gwarantuje naprawę zakupionego produktu w zaledwie 24 godziny. Nasz serwis to firmowy priorytet, który nie ma sobie równych.

Najwyższej jakości antybakteryjne materiały, wolnoopadająca deska, funkcja suszenia, pochłaniacz zapachów, czujnik obecności, mycie damskie, mycie tylne, funkcja masażu pulsacyjnego i wiele więcej…

About admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *